Grįžti
2017-06-07

Atvirų durų diena „Neries arduose“!

Atvirų durų diena „Neries arduose“!
Kviečiame į Atvirų durų dieną „Neries arduose“!

Išskirtinis vizitas į „Neries ardus" - jūsų laukia kelionė Neries krantine, kurios metu vaišinsitės saldžiomis vaišėmis ir šampanu! Po smagios 30 min kelionės atsidursite tylos kampelyje gamtos apsuptyje ir pamatysite „Neries ardus“, apsuptus gausybės medžių. Čia jus pasitiks mūsų pardavimų vadybininkai, kurie visą dėmesį skirs tik Jums ir kartu su Jumis vaikščios po šį nuostabų gamtos kampelį. Trumpai jums pristatysime patį projektą ir jo pagrindinius privalumus, tačiau neabejojame, kad juos jau būsite pamatę ir patys! Apžiūrėję projektą, kartu patrauksime prieplaukos link, kur galėsite dar kartą užmesti akį į savo būsimus namus ir plauksime atgal į Vilniaus centrą! 
Plauksime birželio 14 d., 17 val. ir 18:30, todėl nepamirškite užsiregistruoti, kad nepraleistumėt šios išskirtinės galimybės! Užtruksite apie 2,5 val., tačiau laikas gamtos apsuptyje juk bėga nepastebimai? :) 

Registruotis galite šiuo telefonu numeriu - +370 620 33634, kuriuo kalbėsite su Rita, žmogumi, galinčiu jums atsakyti į visus klausimus apie „Neries ardus“. Viename laive telpa tik 12 žmonių, todėl paskubėkite užsiregistruoti!

O visų kitų nenorinčių plaukti laivu, tačiau norinčių apžiūrėti „Neries ardus", laukiame nuo 17:30 iki 21 val. projekto vietoje, kuris įsikūręs Kazimiero Jelskio g. 65!

Iki susitikimo trečiadienį!